logo Acronis

Candid Wüest

Viceprezident společnosti Acronis

Candid Wüest - Acronislogo AcronisLinkedIn

Intenzita kybernetických útoků v roce 2023 se opět zvýšila, což je důkaz aktivity hackerů, kteří dále škálují a zefektivňují metody napadení systémů.

Aby se organizace dokázaly ubránit těmto nevyzpytatelným hrozbám, potřebují agilní, komplexní a centralizované řešení poskytující potřebný přehled k porozumění útokům, pochopení kontextu a ke správné reakci na jakoukoliv hrozbu - ať již to je malware, zranitelnost systémů a všechno mezi tím.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Současná úroveň kybernetických rizik klade na IT administrátory a MSP poskytovatele vysoké nároky z pohledu množství i kvality vykonávaných úkolů.

Využití technik strojového učení v rámci řešení Acronis jim umožní automatizovat nejčastější rutinní aktivity, zvýšit celkovou produktivitu a snížit úroveň chybovosti, která zpravidla provází manuálně prováděné činnosti.

Štěpán Bínek

Produktový a obchodní manažer společnosti ZEBRA SYSTEMS

Štěpán Bínek - Acronislogo AcronisLinkedIn

Současná EDR řešení jsou často vnímána jako velmi komplexní, a tudíž i velmi nákladný nástroj. Acronis tuto představu boří tím, že přidává do své MSP platformy ucelený nástroj pro ochranu koncových zařízení, který umožňuje poskytovatelům služeb nabízet high-end služby za velmi konkurenceschopné ceny svým koncovým zákazníkům, a to i z řad SMB společností.

Acronis EDR je vhodný pro organizace všech velikostí, které hledají pokročilá, integrovaná bezpečnostní řešení.

Aleš Hok

Obchodní ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS

Aleš Hok - Acronislogo AcronisLinkedIn

Přesto, že téměř dvě třetiny našich IT prodejců registruje vyšší četnost kybernetických útoků, jsou zjištění z našeho dotazování mírně optimistická. Při porovnání z loňského dotazování uvádějí méně případů ztrát dat v důsledku kybernetických útoků, což svědčí o kvalitnější nástrojích kybernetické ochrany.

Ale hlavně nás těší vyšší četnost testování obnovy dat, protože takováto pravidelná cvičení zpravidla vedou k méně případům ztráty klíčových dat a k rychlejší obnově po havárii, přičemž řešení Acronis dnes umožňují obnovit provoz i do 1 hodiny.

Patrick Pulvermueller

Výkonný ředitel společnosti Acronis

Patrick Pulvermueller - Acronislogo AcronisLinkedIn

Integrace Intel TDT do řešení kybernetické ochrany Acronis je logickým krokem ke splnění potřeb našich uživatelů. Během roku 2022 jsme pozorovali, že téměř polovina detekovaných hrozeb jsou bezsouborové útoky.

Využití technologie Intel je skvělým milníkem na naší cestě k optimalizaci a vylepšování našich anti-malwarových enginů.