Internetu věcí se budou na konferenci věnovat přednášky, které přiblíží základy vývoje IoT nad Windows 10 i novinky platformy ASP.NET. Na IoT bude zaměřena i přednáška mezinárodního odborníka Laurenta Ellerbacha.
"Daří se nám naplňovat cíl - být konferencí se skutečným technickým obsahem na světové úrovni, podle vyjádření účastníků jedinou svého druhu v Čechách. To potvrzuje i zájem o konferenci, která v loňském roce byla plně obsazená už měsíc předem, přestože kapacita je na české poměry velká. Konference je nadstandardní i po obsahové stránce - přednášky probíhají souběžně v pěti sálech po čtyři dny," říká ředitel Počítačové školy Gopas Jan Dvořák.
Nejnovější trendy a technologie, zejména z oblasti produktů, systémů a nástrojů Microsoft, budou náplní již 14. ročníku největší IT konference v Česku - TechEd-DevCon 2016.
V letošním roce mezi ně bude patřit i internet věcí - reálné projekty a realizace z této oblasti. Zaměří se na něj přednáška mezinárodního odborníka, pana Laurenta Ellerbacha, který bude jedním ze zajímavých přednášejících, kteří v rámci konference vystoupí. TechEd-DevCon 2016 připravila Počítačová škola Gopas na termín 16. - 19. 5. 2016 a proběhne již tradičně v sálech multikina Premiere Cinemas v OC Park Hostivař.
Laurent Ellerbach v regionu střední a východní Evropy vede týmy "technických evangelistů" a marketingu společnosti Microsoft. Jeho funkce spojuje hluboké technologické znalosti se schopností technologie vysvětlit jak odbornému auditoriu vývojářů, tak širší technické veřejnosti.
Jeho přednáška "Create The Internet of Your Things: example of a real system" bude zaměřená na Internet věcí - reálné projekty a jejich využití. Představí celkový koncept technologie i konkrétní nástroje, které v IoT realizacích využívají.
Internetu věcí se ale budou věnovat i další přednášky - Štěpán Bechynský představí Azure IoT Hub od A do Z, Jan Pospíšil přiblíží základy vývoje IoT nad Windows 10 a Tomáš Jecha se bude v rámci své přednášky věnovat novinkám platformy ASP.NET.
Z řad dalších přednášejících, kteří se na konferenci TechEd-DevCon 2016 podělí o své zkušenosti, jmenujme ještě Michala Altair Valáška, Davida Gešvindra, Jiřího Činčuru, Vladimíra Mužného, Michaela Grafnettera, Kamila Romana, Ondřeje Ševečka nebo Jana Vrbatu.
TechEd-DevCon 2016 se zaměřuje na nejžhavější témata, která hýbou v letošním roce IT světem. Na své si tak přijdou i ti, co se zajímají o bezpečnost počítačových sítí, cloudové technologie, vývoj aplikací, databáze, deployment Windows 10 aj.
Zlatým partnerem konference TechEd-DevCon 2016 je VIVmail.cz, hlavním odborným partnerem KPCS, hlavním partnerem System4U.
Článek GOPAS, a.s. ze dne pondělí 18. dubna 2016
Novinky a trendy v práci s daty na konferenci Power BI Day 2025
DeepSeek je pro firmy hodně rizikový
OSINT kurzy pro širokou veřejnost
Rok 2025 bude pro GOPAS rokem další expanze a inovací v oblasti IT školení
ChatGPT s funkcemi pro internetové vyhledávání
Nejnovější techniky a nástroje etického hackingu v kurzu Certified Ethical Hacker v13
GOPAS je partnerem soutěže IT SPY 2024
Copilot jako chytrý pomocník v kanceláři
Kompletní program konference HackerFest 2024
Sofistikované útoky hackerů s využitím AI
Workshop AI Azure Independent Response v rámci konference HackerFest 2024
HackerFest 2024 představí nejnovější trendy v oblasti hackingu
Dotované IT kurzy pro zaměstnance a OSVČ
IT konference TechEd 2024 představí žhavé novinky včetně platformy M5Stack
OSINT postupy se může naučit každý
JSDays 2024 konference představí hlavní novinky v JavaScriptu
Power BI Day 2024 představí nejnovější trendy v oblasti práce s daty
Kybernetická bezpečnost nových automobilů je velkou výzvou
Trend nedostatku kvalifikovaných pracovníků v IT pokračuje
Nový kurz NIS2 a Zákon o kybernetické bezpečnosti
Zásady time managementu pomohou zvládnout i předvánoční období
Zájem o Scrum profesionály poroste
HackerFest 2023 - konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby
Kybernetická rizika při práci z dovolené
Letní IT vzdělávání s dotovanými kurzy
Python Day 2023 online konference
Dotované IT kurzy s finanční podporou MPSV
Program IT konference TechEd 2023
Odborná IT konference TechEd 2023
Firmy počítají s odborným vzděláním zaměstnanců
Hybridní konference Power BI Day 2023
Kritické provozní technologie velkých firem jsou v popředí zájmu hackerů
GOPAS IT konference v roce 2023
Hybridní konference JSDays 2023 pro JavaScript vývojáře
O Python programování je velký zájem nejen mezi IT profesionály
Elektronika chytrých aut láká hackery
Trendy IT vzdělávání v roce 2022
Jak na výběr kurzu počítačové grafiky
JavaDays 2022 - hybridní konference
Aktuální trendy v IT vzdělávání
GOPAS slaví 30 let na trhu IT vzdělávání
Zajímavá témata konference HackerFest 2022