Z českého zastoupení nadnárodní aliance IBA Group, které začínalo v roce 1999, se stal silný stabilní a rostoucí hráč s více než 120 profesionály, převážně vývojáři. Od 1. 8. 2017 se firma přesouvá do větších a reprezentativnějších prostor Avenir Business Park v Nových Butovicích.
Zpočátku firma vsadila hlavně na portálová řešení společnosti Liferay, jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů portálových technologií. Již několik let drží IBA CZ nejvyšší stupeň certifikace na českém a slovenském trhu, tedy Liferay Gold Service Partner.
V oblasti portálů dokážeme ale nabídnout řešení pro jakoukoliv společnost na míru. Používáme open source inovativní technologie, IBM WebSphare Portal a nově i OpenCms.
Liferay portály jsou stále největším pilířem, ale naše portfolio se v posledních letech výrazně rozšířilo. Dodáváme řešení pro správu dokumentů založená nejčastěji na technologiích IBM FileNet nebo Microsoft SharePoint, tvoříme mobilní aplikace pro střední a velké společnosti i státní správu a pomáháme svým klientům se správou vztahů s jejich zákazníky, jak implementací CRM systémů, nejčastěji Microsoft Dynamics 365, tak při vyhodnocování dat díky našim BI & Big Data řešením.
Významně se rozrůstáme i geograficky, v roce 2015 bylo vedle pražského a brněnského založeno také vývojové centrum v Ostravě.
Na jaře téhož roku byla založena dceřiná společnost IBA Group na Slovensku, se kterou velmi úzce spolupracujeme, a která je dnes významným poskytovatelem především systémů pro správu identit založených na open source technologii midPoint.
Našimi klienty jsou společnosti jako O2, T-Mobile, Moneta Money Bank, AXA Assistance, ČEZ, Státní ústav pro kontrolu léčiv, Lesy ČR, různá ministerstva a krajské úřady, Panasonic a mnoho dalších.
Nové sídlo společnosti
IBA CZ se neustále rozrůstá a kapacita současných, byť několikrát rozšířených, prostor již nestačí našim potřebám. Na podzim 2016 jsme se proto rozhodli zahájit kroky k přesunu pražské centrály a vývojového centra do větších a reprezentativnějších prostor.
Od 1. 8. 2017 nás najdete na adrese:
Ostatní fakturační údaje se nemění.
Článek IBA CZ, s.r.o. ze dne úterý 6. června 2017
IBA CZ je Microsoft Gold Partnerem v oblasti vývoje aplikací
IBA Group se připojuje k iniciativě OSN Global Compact
Přehledný firemní intranet s využitím SharePointu
IBA Group 25 let na trhu poskytovatelů IT služeb
Chytré smlouvy s využitím blockchain technologií
CRM jako součást průmyslově specifických řešení
Vládní HelpDesk portál prodlužuje Liferay licenci
Odborníci IBA CZ na setkání SharePoint profesionálů
Konektory k CRM MS Dynamics 365 pro napojení obchodních dat
Konektory pro MS Dynamics 365 pomáhají se zadáváním kontaktů
MS Power BI v prostředí On Premise pro bezpečnost citlivých dat
Výhody REST API rozhraní při sběru dat ve zdravotnictví
Nové sídlo poskytuje prostorné a pohodlné prostředí pro rostoucí tým IBA CZ
Jak na výběr vhodného CRM pro neziskovky
Jaké vybrat CRM řešení - Online nebo OnPremise?
IBA CZ se řadí mezi přední dodavatele řešení Microsoftu
Jan Macík - nový obchodní ředitel společnosti IBA CZ
IBA CZ slaví 18 let na českém trhu
Užitečná IT řešení pro každou firmu
Portálová řešení pro státní správu
Nové produkty a služby v portfoliu IBA CZ
Trendy CRM pro výrobu a servis
Jaká je situaci na trhu IT profesionálů
Ocenění pro IBA CZ za úspěšný prodej a implementaci produktů IBM Analytics
Novinky v portfoliu produktů a služeb IBA CZ